Sağlık ve Otel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve her zaman daha iyi hizmet verebilmek için  kendini sürekli yenileyen  Meşeli  Tekstil; girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2012 yılında kurulmuştur. Hastane Tıbbi Tekstili  sektöründe başladığı faaliyetlerine kısa sürede  Otel Tekstili ve Tıpta Giyimi ekleyerek bir şirketler grubu haline gelmiştir. Meşeli Tekstil  geçen yıllar içerisinde yurt içinde  hastane tekstili sektöründe hızla İlerlemiştir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Meşeli  Tekstil  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmette sürekliliği esas alarak sahip olduğumuz kalite kültürünü en üst seviyede tutarak ve büyük başarılara imza atarak gururla ilerlediğimiz yolda amacımız profesyonel kadromuz, deneyimlerimiz ile ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

MÜŞTERİ ANLAYIŞI
Dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla iş yapmak.

SAMİMİ İLETİŞİM
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.